Duyuru

Collapse

Değerli Discus Akvaristler!

Discus Balığı alış/satış yapmak istiyorsan tıkla..... Diskus, akvaryum dünyası balıklarından çiklitgiller ailesinin çok bilinen bir türüdür. Güney Amerika'daki Amazon ırmağı anayurdudur. Uzakdoğu Asya ülkelerinde süs balığı olarak üretimi sanayi haline gelmiştir.Discus Balık Formu ilanları için tıklayınız. Discus Balık. Tıklayınız...

Discus Türkiye Ekibi.
See more
See less

discus balığımdaki siyah lekeler

Collapse
X
  • Filter
  • Saat
  • Show
Hepsini Sil
new posts

• discus balığımdaki siyah lekeler

MERHABALAR..

Arkadaşlar Eminönünden iki adet maze (öyle olduğunu söylediler) discus satın aldım.Balıklar bir hafta yem yemediler ve ani tepkiler gösterdiler.Şu anda akvaryumdaki üçüncü haftaları ve artık yem yiyor ve kendilerini gösteriyorlar.Tetra prima ve sera color red yem veriyorum.Akvaryum 84*38*43=137 litre.EHEİM iç filtre kullanıyorum. Sıcaklık 32 derece.
    Sorunum; balıklardan birinin üzerindeki küçük siyah lekeler.Burun ve üst yüzgeç üzerinde yoğunlaşıyorlar. Aldığımda bu kadar yoğun değildi ama burun üstündeki noktalar arttı.
    1-Bu bir hastalık mıdır?
    2-Lekeler kalıcı mı?
    3-Bu durumu nasıl engelleyebilirim?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyor ve forma emeği geçen bütün hayvanseverleri kutluyorum.
    İbrahim GÜRBÜZ Kadıköy/ İSTANBUL

Merhaba,

Bu genelde görünen bir durum bunlara küçük hatalar diyebiliriz, malum her discus pırıl pırıl olmuyor,benim bazı discuslarım dada bu tip lekeler var.

Balıklarınız sağlıklı görünüyor,yatmıyor ve yem yiyorlarsa endişe etmenize gerek yok.

Comment

Metin Özkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhaba,

Bu genelde görünen bir durum bunlara küçük hatalar diyebiliriz, malum her discus pırıl pırıl olmuyor,benim bazı discuslarım dada bu tip lekeler var.

Balıklarınız sağlıklı görünüyor,yatmıyor ve yem yiyorlarsa endişe etmenize gerek yok.

Güzel bilgi teşşekurler sayın adminim..
      Discus Türkiye Devel Oper

Comment

discus, discus forum, discus ilan, discus akvaryum, discular, discus ilaçları, discus malzemeleri

© 2016 - DiscusTurkiye.com - Bütün Hakları Saklıdır.

Web Sertifikalarımız

alexa dmca secure seo

SiteMap-1 | SiteMap-2 | SiteMap-3 | SiteMap-4

Hazırlanıyor...
      X