Duyuru

Collapse

Değerli Discus Akvaristler!

Discus Balığı alış/satış yapmak istiyorsan tıkla..... Diskus, akvaryum dünyası balıklarından çiklitgiller ailesinin çok bilinen bir türüdür. Güney Amerika'daki Amazon ırmağı anayurdudur. Uzakdoğu Asya ülkelerinde süs balığı olarak üretimi sanayi haline gelmiştir.Discus Balık Formu ilanları için tıklayınız. Discus Balık. Tıklayınız...

Discus Türkiye Ekibi.
See more
See less

Discus Marketim Üsküdar

Collapse
X
  • Filter
  • Saat
  • Show
Hepsini Sil
new posts

• Discus Marketim Üsküdar

Discus Marketim Üsküdar da açılmıştır aslında eskiden discus marketim ankarada hizmet vermekteydı ancak istanbula taşındıktından sonra istanbuldaki discus piyasası değişmiştir işte discus marketim hakkında yazısı NOT: Alıntıdır...
    DİSCUS MARKETİM

2011 yılında kurulan Discus Marketim; 20 yılı aşkın akvaryum hobisi tecrübesi olan ve son 5 yılda profesyonel anlamda süs balığı (tatlı ve tuzlu su) ithal eden 2 kardeşin ülkemizdeki süs balığı kalitesini değiştirmek amaçlı başlatmış olduğu mücadelenin adıdır.

Discus Marketim, sektörde ithal etmiş olduğu balıkların kalitesi, kurumsal politikası, prensipleri ve şeffaf çalışma ahlakını ilke olarak benimsemiştir.

Discus Marketim, müşteri ve çözüm ortaklarına güveni, kaliteyi ve hizmeti en doğru şekilde sunmanın vermiş olduğu güven ve özveriyle yoluna sağlam adımlara devam etmektedir.
    Amacımız dünya çapındaki en ünlü üreticilerin saygın ve değerli balıklarını siz değerli dostlarımıza ulaştırmak ve ülkemizdeki balık kalitesini ileri seviyeye taşımaktır. Bugüne kadar Malezya, Singapur, Tayland olmak üzere maceramıza devam etmekte olup en değerli nadide türleri için durmak bilmeden yolumuza devam etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın http://www.discusmarketim.com

NOT: Alıntıdır...
    Discus Türkiye Devel Oper

discus, discus forum, discus ilan, discus akvaryum, discular, discus ilaçları, discus malzemeleri

© 2016 - DiscusTurkiye.com - Bütün Hakları Saklıdır.

Web Sertifikalarımız

alexa dmca secure seo

SiteMap-1 | SiteMap-2 | SiteMap-3 | SiteMap-4

Hazırlanıyor...
X